Buradasın:

Grubum Tanışma ipuçları
\n’); } */

Şimdi kayıt ol  Arkadaşlığın gücüyle eğlenmek için

Yanlış adama öpücük mektubu nasıl yazılır?

Son on yılın en kötü buluşmasına gitsen ne yaparsın, komik duruma mı düşersin yoksa ciddi ciddi sekse yönelik bir tanışma olmasından mı korkar sın? Ne yaparsın? Eğer siz Muara Johnston ve Erica Dankoff olsaydınız hissettiklerinizi düzinelerce komik mektubun içine döker – ancak hiç bir zaman postalamaz- ve onları Erkeklere Öpücük Mektupları adlı kitaba dahil ederdiniz. Eğer kendi yaşadığınız bir talihsiz tanışma deneyimi ile ilgili problem yaşıyorsanız , çok fayda sağlayabileceğiniz mektup terapisi ile ilgili iki öneriye kulak verin.

Sevgili Kültürsüz Ayı,

Dün akşamki sinemadan sonra sana fikrini sorduğumda senin verdiğin o çok mantıklı olduğunu düşündüğün cevap ” çok aptalcaydı quot; Kasablanka filmine gerçek anlamda çok uygun bir yorum olduğunu düşündüm. Çok az sinema savaş ile ilgili bir sanat eseri, android veya Pamela Anderson içerir. Bana cevabının içinde daha fazla şeyler var gibi geldi ama… Yine de bana verdiğin eğitim için değerdi, sana çok ama çok teşekkür ediyorum… Ne zaman biz bir kültürel faaliyete katılsak veya edebiyat, şiir veya sanat hakkında konuşsak, senin cevabın hep aynı. Sana sadece küçük bir dipnot vermek istiyorum: Dünyanın en iyi müzeleri listesinde herhangi bir futbol karşılaşması için bir bilet bulmayı umut ediyorsun ama nafile, bulamayacaksın.

Şimdi senin sanatla neden hiç ilgilenmediğini çok iyi anlıyorum, çünkü sen sanattan anlamıyorsun. Benim için hava hoş: seni aydınlatıyor olmak beni mutlu ederdi. Ancak senin cehaletini itiraf etmekteki beceriksizliğin maçoluğundan çok daha fazla sinir bozucu. Sen sadece aptal gibi duruyorsun. Belki de gerçekten öylesin.

Sana estetik hakkında ve iletişim hakkında bazı kitaplar önerebilir, bazı kurslar tavsiye edebilirim, ancak kültürünü geliştirmenin ilk adımı olarak itiraf etmelisin ki senin için bir sınıf bulmak imkansız

balenin dışında,Data Protection Act 1998 registration number Z9532548

Nasıl çalışıyor  |  Hakkımızda  |  Haber merkezi  |  Online Arkadaşlık güvenlik ipuçları
Kullanım koşulları  |  Yardım  |  İletişim  |  Üye olmak
Başarı hikayeleri

 © 2001–2010 Datech Limited

Powered by World Dating Partners